W sezonie 2022/2023 barwy Klubu Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów będzie reprezentował Robert Floras. 30-latek jest od wielu sezonów jednym z najlepszych zawodników w LOTTO Superlidze.

Robert jest jednym z najlepszych zawodników w Polsce, a przez ostatnie lata reprezentował Polonię Bytom. Od kilku sezonów co rok znajduje się w czołówce rankingu indywidualnego w LOTTO Superlidze. Jest to aktualny Wicemistrz Polski w singlu oraz Mistrz Polski w grze podwójnej i brązowy medalista w grze mieszanej.

– Bardzo się cieszę i jestem dumny, że osiągnęliśmy porozumienie z Robertem i tak znakomity zawodnik będzie reprezentował barwy naszego Klubu w przyszłym sezonie. Umowa została podpisana na rok z możliwością jej przedłużenia na kolejne lata – powiedział na gorąco po podpisaniu kontraktu Prezes Klubu Maciej Glijer.

W trwających rozgrywkach LOTTO Superligi Robert Floras ma bilans 22 – 6 w singlu oraz 0 – 1 w deblu.

– Miałem ciekawe propozycje z 5 klubów, ale Maciej Glijer, Prezes KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, był bardzo konkretny i szybko osiągnęliśmy porozumienie – mówi Robert Floras, który w nowym sezonie LOTTO Superligi zagra w barwach Klubu z województwa świętokrzyskiego. – Występy w KS Global Pharma Orlicz 1924 będą dla mnie nowym wyzwaniem i na pewno będę gotowy.