Firma Global Pharma CM od trzech sezonów wspiera suchedniowski tenis stołowy i w najbliższym czasie nie ulegnie to zmianie. Wczoraj dniach doszło do przedłużenia umowy i firma nadal będzie sponsorem tytularnym KS Orlicz 1924!

W dniu wczorajszym doszło do spotkania, w którym uczestniczyli Prezes KS Orlicz 1924 Maciej Glijer oraz Prezes firmy Global Pharma CM Spółka Akcyjna Damian Furman. W rezultacie rozmów osiągnięte zostało porozumienie co do dalszej współpracy obu podmiotów. Tym samym również w następnym sezonie firma Global Pharma będzie sponsorem tytularnym naszej drużyny!

Przypomnijmy, że firma Global Pharma jest z nami od sezonu 2019/2020, a nasza współpraca przynosi wymierne korzyści obu stronom. Liczymy, że zarówno trwający sezon, jak i ten nadchodzący przyniosą nam wiele satysfakcji z osiąganych wyników sportowych.

– Bardzo się cieszę z przedłużenia umowy na kolejny sezon. Pokazuje to, że jako Klub podążamy w dobrym kierunku, a sponsorzy są zadowoleni i widzą korzyści, jakie daje współpraca z naszym Klubem – powiedział po spotkaniu Prezes Klubu Maciej Glijer.

Firma Global Pharma CM jest innowacyjną spółką z sektora farmaceutycznego. Koncentruje się na prowadzeniu prac badawczo rozwojowych (B+R) w obszarze opracowania, badania i rejestrowania nowych wyrobów medycznych oraz suplementów diety, przy jednoczesnym posiadaniu i wykorzystaniu zaplecza produkcyjnego pozwalającego na wytwarzanie wcześniej opracowanych produktów na skalę przemysłową. Wszystkie powyższe usługi skierowane są do zewnętrznych firm z sektora farmaceutycznego.

https://globalpharma.pl/