W swojej karierze międzynarodowej Robert Floras pokonał m.in. byłego Mistrza Świata Austriaka Wernera Schlagera. Od 2 lat jest niekwestionowanym polskim liderem KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

32-letni Robert Floras jest 4-krotnym Mistrzem Polski (po 2 tytuły w deblu i mikście) i 4-krotnym Drużynowym Mistrzem Polski z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Z Orliczem zdobył już srebrne medale w Europe Trophy i Pucharze Polski oraz brązowy medal w Lotto Superlidze. Bardzo dobrze spisywał się także w debiucie naszego zespołu w Lidze Mistrzów i Pucharze Europy.

W Lotto Superlidze w barwach „Aptekarzy” z Suchedniowa ma w singlu 32 zwycięstwa i 20 porażek (19-11 w 22/23 i 13-9 w 23/24).

W pierwszym sezonie większość zwycięstw Robert Floras odniósł w meczach z krajowymi rywalami (m.in. z Miłoszem Redzimskim, Patrykiem Chojnowskim, Wandżim, Tomaszem Kotowskim, Patrykiem Zatówką), o tyle w obecnym sporo wygrywał z zagranicznymi tenisistami stołowymi (m.in. Vladislav Ursu, Diogo Carvalho, Shodai Sakane, Takuya Jin).

W Lidze Mistrzów miał bilans 3-1. Pokonał m.in. Andreasa Levenko i Khalida Assara, a porażkę poniósł tylko z Jirim Martinko 2:3 i 5-6.

W Pucharze Europy triumfował w 9 z 13 meczów, m.in. z Matteo Muttim i Mehdim Bouloussą

Z kolei w Pucharze Polskim odniósł 4 zwycięstwa w 5 singlowych pojedynkach.
LOTTO Superliga