Kolejne świetne informacje przekazał Maciej Glijer, prezes Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów. – Do naszej drużyny dołączy były Wicemistrz Japonii Kazuhiro Yoshimura. W swojej karierze wygrywał m.in. z takimi zawodnikami jak Lin Gaoyuan, Koki Niwa i Lee Sang Su.

To kolejny tenisista stołowy, po Słoweńcu Deni Kożulu i Mateuszu Zalewskim, który w nowym sezonie Lotto Superligi będzie występował w barwach Orlicza. Kontrakty przedłużyli już wcześniej Koreańczyk Jeongwoo Park, Robert Floras i Japończyk Kowa Nakamura.

27-letni Kazuhiro Yoshimura (ur. 28.07.1996) występuje w reprezentacji Japonii. Kilka miesięcy temu zdobył brązowy medal podczas turnieju WTT Feeder w Vila Nova de Gaia w Portugalii.

Grał też w 2023 roku w Niemczech, Kazachstanie i Tajlandii.

-Od początku do końca negocjacje z japońskim zawodnikiem prowadził menedżer Bartosz Majcher. Rozmowy trwały bardzo długo, ale Bartek doprowadził do podpisania umowy i to on jest ojcem sukcesu w postaci transferu Kazuhiro Yoshimury – powiedział Maciej Glijer.

Najwyżej w rankingu światowym był 34. W 2018 roku wygrał zawody Hong Kong Open z cyklu World Tour, a w kolejnym sezonie rywalizował w Indywidualnych Mistrzostwach Świata w Budapeszcie.

W Mistrzostwach Japonii srebrne medale w grze pojedynczej i deblowej zdobył w 2017 roku.